Волонтерська Допомога Для Учасників Ато

Avatar for adminby admin
October 8, 2019
208 Views
0 Comments

Одинадцятого вересня 31-Д група педагогічного відділення Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського взяла участь у благодійній акції «Допоможи силам АТО». Волонтери завітали до коледжу з метою передати Прапор України із зони антитерористичної операції. Таким вчинком, бійці хотіли подякувати за вклад та участь у спільній справі, за підтримку та віру в світле майбутнє Єдиної України.

волонтерська допомога ато

За добу після виходу сюжету “ТСН” з’явилося повідомлення прес-центру штабу АТО. Поскаржилася на своїй ФБ-сторінці, що водій від Генерального штабу вивантажив з військової машини “освячені речі бійцям”, бо серед них виявилося вино – кілька десятків пляшок Кагору. Адміністрація закладу та педагогічний колектив щиро вітає усіх з Днем знань і початком нового навчального року. За ініціативою адміністрації навчального закладу Прапор України, переданий із зони АТО, буде знаходитись на зберіганні в музейно-виставковій залі коледжу. Не залишаються байдужими до чужого горя педагогічний та студентські колективи Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського. Народна броня волонтерів війни / Світлана Чепурненко // Рідне Прибужжя – 2015.

Центр Допомоги Учасникам Ато

Науковий підхід щодо надання психологічної допомоги тим, хто зазнав важких бойових психотравм, мені імпонував. Я закінчив спеціальні курси і був надзвичайно радий знову зайнятися звичною волонтерською справою — бути потрібним моїй країні, допомагати моїм співвітчизникам. Їхні долі переплелись між собою та стали однією героїчною історією захисту незалежності і суверенітету України на початку третього тисячоліття.

  • За ініціативою адміністрації навчального закладу Прапор України, переданий із зони АТО, буде знаходитись на зберіганні в музейно-виставковій залі коледжу.
  • Активістами було зібрано більше 100 індивідуальних подарунків для бійців.
  • “Підвищення ефективності контролю за переданим військовим майном – головний здобуток фонду. Адже те, що давалося військовим у 2014-му, дуже часто було розкрадено самими військовими.
  • За підтримки моїх товаришів та їхніх батьків ми встановили його на нашій школі.

Зі мною служив старший лейтенант, не буду називати прізвище, який просто лягав спати, коли починали ходити ходором балки стелі бліндажа. Він не міг вплинути на цю «неправильну ситуацію», тому не катував себе додатково. Антитерористична операція на Сході України послужила каталізато­ром для створення, випробувань і доопрацювання бойової (польової) уні­форми та елементів бойового захисного комплекту солдата. У початковій стадії бойових дій забезпечення особового складу сучасними одностро­ями та індивідуальними засобами захисту значною мірою здійснювали волонтери.

Злагодженість наших дій забезпечила високий коефіцієнт корисної віддачі. На сьогоднішній день виготовлено 38 пічок різних конструкцій. Сподіваємось, що праця, вкладена з любов’ю і душею, зігріває наших бійців не менше, ніж “буржуйки”. Кризовий центр “ДІМ МАМА” теж приймав у гості мудра сова наших учнів. Вони отримали допомогу та гостинці від школярів. Адже це природно і закономірно – допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити стару людину, врятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного, скривдженого.

До Уваги Донорів! База Медичних Закладів України, Де Можна Здати Кров

Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не вказано іншого. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Відповідальність за точність поданих фактів, цитат, цифр і прізвищ несуть автори матеріалів. Що возять волонтери на фронт на третьому році війни // Українська правда.

Армія SOS- закупівля необхідних для військових амуніції, засобів захисту, зв’язку та розвідки, уніформи та продовольства, а також доставка їх безпосередньо на фронт. Запис громадян на особистий прийом до директора центру здійснюється згідно із затвердженим графіком за годину до початку прийому. Про остаточні результати загальної психологічної допомоги в рамках програми СЕТА ми дізнаємось незабаром, після завершення наукових досліджень, у яких добровільно беруть участь на сьогодні seven-hundred осіб. Також небезпечним є втягування наших клієнтів та взагалі людей з бойовим досвідом у протестні деструктивні для нашої держави рухи. Ворог як на фронті, так і на мирній території нашої держави, використовує гібридні методи впливу на психіку і цивільних громадян, і тих, хто перебуває в резерві Збройних Сил, і штатного особового складу українського війська.

Avatar for admin